loader image

Tanıtım Videosu

Hizmet Şartları

UZAKTAN EĞİTİM ÜYELİK ŞARTLARI
Üye olduktan sonra telefon,mail ya da Whatsapp ile iletişime geçiniz.

KULLANICI SÖZLEŞMESİ
* www.matoabt.com sitesinde yayınlanan ders videolarının 2021 ÖABT sınavına kadar izlenmesi karşılığında 400 TL ödemeyi kabul ediyorum.
* Videolar yazılım şirketi tarafından koruma altındadır. Buna rağmen videoları indirmeye çalışanların IP numarası tespit edilerek telif haklarını ihlal suçlamasıyla
Cumhuriyet Savcılığına verilecektir. Bununla beraber videoların telifi ve harcanan diğer tüm maddi külfetlerin ödenmesi amacıyla haklarında dava açılacaktır.
Bu madde ile ilgili yaptırımları kabul ediyorum.
* Videoların üçüncü kişilerle paylaşılması IP numarası ile tespit edilecek ve üyelik iptal edilecektir. Bu durum nedeniyle herhangi bir hak talep etmemeyi kabul ediyorum.
* Üyelik sonrası 7 gün içinde üyelikten çıkmak istersem bunu yetkiliye bildirerek ödememin %10 cayma bedeli ile geri yatırılmasını kabul ediyorum.
* Fatura yatırılacağı için bilgilerimi doğru şekilde vermeyi kabul ediyorum.
* Facebook grubu katılımı sitemize üye olanlara ücretsizdir. Grupta sadece yönetici paylaşım yapacaktır. Her üye soruların altına yorum yapma hakkına sahiptir.
Bu şekilde grubu kullanmayı kabul ediyorum.
* Facebook grubunu üçüncü kişilerle paylaşmamayı ve bu nedenle yaşanacak olası bir üyelik iptalinde hak talep etmemeyi kabul ediyorum.
* Sitenin ve videoların tüm hakları telif ödenerek www.matoabt.com sitesi sahiplerine geçmiştir. Bu siteden uzaktan eğitim almayı kabul ediyorum.

Görüşmeyi Başlat
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?