loader image

Tanıtım Videosu

Hakkımda

Değerli hocalarım,

Öncelikli olarak hepiniz Öabt Matematik Uzaktan Eğitim web adresime hoşgeldiniz. Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. İlk, orta ve lise tahsilimi Antalya’da, üniversite eğitimimi Atatürk Üniversitesi Matematik Bölümünü bitirerek tamamladım. Şu anda üniversitede Doçent Dr. olarak çalışmaktayım. Mezun olduğum yıldan itibaren özel eğitim kurumlarında çalışırken bir yandan da akademik dünyayla olan bağlantım her zaman devam etti.

Öabt Matematik konusunda ders vermeye 2016 yılında dershanede Analitik Geometri dersini vererek başladım. 24 Ağustos 2016 tarihinde Facebookta Osman Hoca ile Matematik Öabt’nin Kısayolları adı altında bir grup kurdum. Bu grupta ÖABT Matematik sınavı ile ilgili olarak faydalı bilgiler paylaşmaya başladım. Sonrasında öğrencilerimden gelen yoğun istek üzerine Öabt Matematik Uzaktan Eğitim programını yapmaya başladım. 

2017 yılından itibaren Matematik Öabt ile ilgili olarak uzaktan eğitim vermekteyim. Bu programlar sayesinde binlerce arkadaşımız öğretmen olup hayallerine kavuştular. Bundan sonra Matematik Öabt Uzaktan Eğitim çalışmalarımı profesyonel olarak web sitesi üzerinden yapmaya karar verip bu siteyi kurduk.

Yaptığım araştırmalarda ÖSYM nin ÖABT Matematik Sınavında çıkan soruları hazırlarken 4 tane kaynağı esas aldığının farkına vardım.

Anadolu ve Fen Liselerine Öğretmen Seçimi Sınavı (LÖSS)
Geçmiş yıllarda çıkmış olan Lise ve İlköğretim ÖABT soruları
Yurtdışı üniversitelerde outulan temel Kalkülüs (Calculus) kitapları
Piyasada çıkan denemeler

Hazırlamış olduğum tüm pdf, video vb. çalışmalar bahsettiğim 4 kaynağı esas alarak hazırlanmıştır. Matematik Öabt sınavı ünivesitede işlediğim tüm derslere ÖSYM gözünden bakmak anlamına gelmektedir. ÖABT sınavında çıkan soruları incelediğimizde ÖSYM nin istediği şeyin matematikte bulunan tanım ve teoremleri ezberlemek yerine bunların ne anlama geldiğini ve nasıl kullanıldığını görmek istediğini anlıyoruz. İlköğretim ve Lise Matematik Öabt için en doğru ve güvenilir adreste olduğunuzu sizlere belirtmek istiyorum.

Tekrardan sayfama geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Görüşmeyi Başlat
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?