loader image

Tanıtım Videosu

Matoabt – Canlı Yayınlar

ÇOK ÖNEMLİ NOTLAR:
1.Programa kayıtlar 15 Ağustos 2020 tarihinden itibaren alınmayabaşlayacaktır.
2.Programa kayıt olan arkadaşlar hemen AYT ve GEOMETRİ klasörlerineulaşabileceklerdir. Erkenden kayıt olup bu derslere çalışarak temelinizisağlamlaştırabilirsiniz.
3.Programa kayıt olmak isteyen arkadaşlar özelden bana mesaj atabilirler.
4.Kargo isteyenler için Video Konu Anlatım Ders Notları 15 Ekim 2020 –26 Ekim 2020 tarihleri arasında adreslerine kargo ile gönderilecektir.
5.Kargo ile sadece Video Konu Anlatım Ders Notlarını adresinizegöndereceğim.
6.Ekstradan vereceğim Canlı Yayın Pdf Dosyaları, Ek Konu Anlatım PdfDosyaları, Genel Tekrar Soruları, Denemeler vb. dökümanlar kargo ilegönderilmeyecektir.
7.Canlı yayınlar kayıt olduğunuzda sizi ekleyeceğim özel Facebook grubuüzerinden yapılacaktır.
8.Haftada 2 gün (Cumartesi ve Pazar günleri) canlı yayın yapılacaktır.
9.Pdf paylaşımları özel Facebook grubu üzerinden yapılacaktır.
10.VİDEO İNDİRME DERDİNE SON!!!
Videoları 1 yıl boyunca 24 saat kesintisiz indirmeden ve yüksek görüntükalitesi ile matoabt.com web adresi üzerinden izleyebilirsiniz.
11.Sonuç olarak Pdf dosyaları özel Facebook grubu üzerinden, tüm videolarise matoabt.com web adresi üzerinden paylaşılacaktır.
12.Dersleri her türlü elektronik cihaz (telefon, tablet vb.,) ile takipedebilirsiniz.
13.Konu anlatım kitabı almanıza gerek kalmayacaktır.
14.Program boyunca her ay en az 1 defa olmak üzere sizler için özelFacebook grubu üzerinden Motivasyon Canlı Yayınları yapacağım.Motivasyon Canlı Yayınlarında ÖABT sınavına nasıl çalışmanızgerektiğini, nasıl bir program yapmanız gerektiğini, nasıl başarılıolacağınızı, bu ay içinde ne yapmanız gerektiğini vb. tüm sorularınızacevap vereceğim. Motivasyon Canlı Yayın tarihleri dersler başladıktansonra peyderpey duyurulacaktır.
2
15.Ders videolarını toplu olarak paylaşmayacağım. Çünkü ders videoları devamlı olarak güncellenmekte ve yenilenmektedir. Bu konuda lütfen ısrarcı olmayınız.
16.Öabt sınavlarındaki en büyük problemlerimizden biri soruyu gördüğümüz zaman o soru ile ilgili yorum yapamamak ya da sorunun ilk anda bize zor gelmesidir. Bu sebepten dolayı soruyu çözerken gereksiz zaman harcamış oluyoruz ve bu yüzden sınavda soruları yetiştiremiyoruz. Eğer konulara tam hakim olup ÖABT tarzı tüm soruları çözdüğünüz anda soru kalıbı ne kadar değişirse değişsin çok rahat soruları yapabileceğiniz göreceksiniz. Geçen yıllarda programlarımıza katılıp başarılı olan çok fazla sayıda arkadaşımız oldu. Hepsinin bana ortak söylediği şey “hocam kesinlikle programınızdan çıkmadım sizin vermediğiniz gereksiz konulara çalışmadım ve sadece ÖABT sınavında çıkabilecek kalitede sorular çözerek sınavı başardım”.
Sizden de bu şekilde programa dikkatlice uymanızı bekliyorum. Bana güvenmezseniz asla başaramazsınız. Lütfen programa uyacaksanız programa kayıt olmanızı istiyorum. Tek amacım sizleri atanmış bir öğretmen olarak görmektedir.
17.Programa girecek olan arkadaşları şimdiden uyarıyorum. Sakın kendi kafanıza göre çalışıp erkenden başlamayın. Benim verdiğim programa ve paylaştıklarıma gerekli önemi verip ciddi bir şekilde takip ederseniz başarı kesinlikle kaçınılmazdır. Uzaktan Eğitim programında bulunan ve programıma uyan çoğu arkadaş istediği puanları elde etti ve inşallah hepsi de atanacaklar. Ben size güveniyorum sizde bana güvenin. Dediklerimden hiçbir şekilde ayrılmayın. Bu durumda kesinlikle başaracaksınız.

Yorum bırakın

Görüşmeyi Başlat
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?