loader image

Tanıtım Videosu

Uzaktan Eğitim Matematik Öğretmenlik Alan Bilgisi

Uzaktan Eğitim Matematik Öğretmenlik Alan Bilgisi

Günümüz şartlarında insanların yoğunluğundan dolayı uzaktan eğitim olanaklarının önemi oldukça artmıştır. Özellikle; farklı bölümlerden mezun olan ve öğretmen olarak atanmak isteyen kişiler, uzaktan eğitim hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Dershane ve kurs gibi yerlere gidecek vakti olmayan öğretmen adayları, farklı uzaktan eğitim programlarından yararlanabiliyor. Matematik alanı için sunmuş olduğumuz uzaktan eğitim hizmetlerinin çeşitli özellikleri bulunuyor. Farklı işlerde çalışan ve aynı zamanda sınava hazırlanmak isteyen matematik öğretmeni adayları, uzaktan eğitim programlarımızdan yararlanabiliyor.

Videolu eğitimlerimiz ile ÖABT ile ilgili tüm konularda eğitim vermeye devam ediyoruz. Uzaktan eğitim ile rahat bir şekilde sınava hazırlanmak mümkün olabiliyor. Dershanelere verilen yüksek miktarlardaki ücretlerden uzaklaşmak isteyen kişiler için uzaktan eğitim fırsatları büyük önem taşıyor. Ekonomik ve verimli matematik dersleri için uzaktan eğitim hizmetlerimizden yararlanılabiliyor. Hem ortaokul hem de lise matematik öğretmenliği için ÖABT uzaktan eğitimi veriliyor. Konu anlatımların yanı sıra soru çözümleriyle birlikte uzaktan eğitim yapılıyor. 2020 yılında matematik alan bilgisi sınavına girecek olan adaylar, internet üzerindeki eğitimlerimizi takip edebiliyor.

Matematik Uzaktan Eğitim

Matematik dersindeki farklı konular ile ilgili verimli uzaktan eğitim almak isteyen öğretmen adayları için hizmet vermeye devam ediyoruz. ÖABT sınavının yanı sıra LÖSS ve yurtdışı sınavları hakkında da matematik uzaktan eğitimi veriyoruz. Uzman öğretmenler eşliğinde matematik ve geometri ile ilgili tüm konularda ders veriyoruz. Öğretmenlik hayali kuran adaylar, uygun fiyatlarla sunulan uzaktan eğitim fırsatlarından yararlanabiliyor.

Uzaktan eğitimin adaylara sağladığı çeşitli avantajlar bulunuyor. Zaman ve ekonomi tasarrufu için uzaktan eğitim programlarımız tercih edilebiliyor. Farklı dijital kanallar üzerinden uzaktan eğitimlerimize katılım sağlayan adaylarımız, sınavlarda yüksek başarı sağlayabiliyor. 2020 yılında ÖABT’ye girecek olan matematik öğretmeni adayları, farklı ders içeriklerimizden yararlanabiliyor.

ÖABT Uzaktan Eğitimin Avantajları

Profesyonel ve tecrübeli kadromuzla sunmuş olduğumuz uzaktan eğitimin çeşitli avantajları öne çıkıyor. Ders çalışmak için fazla vakti olmayan öğretmen adayları, matematik derslerimizi internet üzerinden takip edebiliyor. Hem bilgisayar hem de mobil cihazlar ile takip edilen derslerimiz ile sınava hazır olunabiliyor. Matematik Öğretmenlik Alan Bilgisi sınavında başarı elde ederek MEB’e bağlı kurumlara atanmak isteyen adaylar, uzaktan eğitim içeriklerimizi takip edebiliyor.

Yorum bırakın

Görüşmeyi Başlat
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?